«Немає стандартного набору обладнання – все повинно бути індивідуально." - Сергій Матяш про облаштування кухні

«Немає стандартного набору обладнання – все повинно бути індивідуально." - Сергій Матяш про облаштування кухні

Дата: 05.07.2018 Просмотров: 647 Комментарии : 0

Від того, як на кухні ресторану розставлені плити і холодильники, залежить не лише швидкість видачі страви, а й те, скільки персоналу знадобиться на її приготування.

Про правильне облаштування кухні ресторану говорили 27 жовтня на форумі рестораторів West Rest Forum, який відбувся у луцькому розважальному центрі "Адреналін". Ресторатор і комерційний директор компанії «КухАрт» Сергій Матяш зауважив, що облаштування кухні – один з найважливіших етапів, який потрібно пройти перед відкриттям будь-якого закладу громадського харчування.

 На жаль, процес не можна стандартизувати – усе підбирається індивідуально,  залежно від розміру ресторану, його концепції, дизайну тощо.

Експерт каже, що в ідеалі спершу потрібно поговорити з шеф-кухарем про те, що потрібно, а тоді – звернутись за допомогою до професіоналів, бо ненароком зроблені помилки можуть дорого коштувати. Так, невдало підібране і розставлене обладнання збільшує час приготування страви та кількість необхідного персоналу.

          

Він переконує – професійне обладнання повинне бути безпечним, енергоефективним і здатним працювати 12-24 години на добу. Також воно повинне відповідати санітарним нормам.

Джерело інформації: www.volyn24.com

Теги: , , , , , , ,

Комментарии

Написать комментарий