Кухарт запрошує на Lviv Chefs Forum 2018

Кухарт запрошує на Lviv Chefs Forum 2018

Дата: 11.10.2018 Просмотров: 394 Комментарии : 0

Уже за тиждень стартує грандіозна подія у сфері ресторанного бізнесу Lviv Chefs Forum 2018.

Місце, куди з’їдуться професіонали з усіх куточків України та світу. Незважаючи на те, що всі спілкуються різними мовами, є річ, яка об’єднує – це любов до кулінарного мистецтва, почуття гумору та зацікавленість в новітніх тенденціях ресторанного світу.

На форумі виступлять відомі світові шефи, що входять в ТОП-рейтинги та із ресторацій із відзнаками Мішлен.

Під час свого виступу, шеф-кухарі проведуть майстер-класи. Організатори не обмежували політ їх фантазії тематикою страви, тому ми впевненні, що кухарі зуміють Вас вразити своїм мистецтвом.

Талановиті й віддані своїй роботі люди насправді творять дива на кухні, не зупиняючись на досягнутому. Вони постійно в пошуках натхнення та самовдосконалення.

Ми доклали чимало зусиль, щоб познайомитися із спікерами ближче. Одні із них досить публічні, інші, не зважаючи на світове ім’я, досить приватні.

Отож, знайомтесь, запрошені гості:

Юріс Дукальскіс (Juris Dukaļskis), Латвія


шеф-кухар команди «Ресторану 3» з 6 річним стажем, а до цього, 8 років працював в одному з найстаріших ресторанів Риги «Kaļķu vārti». Призер національних та інтернаціональних змагань шеф-кухарів в Латвії, Італії та Великобританії. В роботі надає перевагу свіжим, корисним та сезонним продуктам від місцевих виробників. 


Сергій Фокін (Сергей Фокин), Росія


власник ресторану “Four Hands” і шеф-кухарем ресторану «Salute» в Санкт-Петербурзі. В 2006 році проходив стажування у відзначеному Мішленівською зіркою ресторані «IlVescovado» Лігурійського узбережжя, (Італія).

В цьому році Сергій був представником країни на фестивалі “Madrid Fusion” в Іспанії. Також на постійній основі бере участь у всіх російських гастрономічних фестивалях. Вважається експертом у своїй галузі та засновником нового кулінарного стилю з використанням інгредієнтів традиційної російської кухні.


Дмитро Будашка, Україна


головний Шеф Unilever Food Solutions Україна. Впродовж 15 років, працюючи поруч із іменитими шефами ресторанів Італії та України, здобував досвід ресторанного бізнесу. Походив навчання в кулінарних школах Польщі та України. 


Павло Гур’янов (Павел Гурьянов), Естонія


шеф кухар таллінського ресторану “Bordoo”, який входить в Білий гід та 30-ку найкращих ресторанів Прибалтики. У 2013 Павел став шеф-кухарем року в Естонії, а у 2014 та 2015 був переможцем Балтійської кулінарної зірки.

Також, 2015-го він був напівфіналістом San Pellergino, а у 2018 кандидатом на Bocuse d´Or від Естонії.  

Про світову кулінарну олімпіаду “Bocuse d´Or” та про те, навіщо потрібні кулінарні змагання 


Аик Вейшторт, Росія


шеф-кухар ресторану selection (Москва), концепт-шеф ресторану Mast (Санкт-Петербург), бренд-шеф «Ginza Project», відповідальний за європейську кухню ресторанів холдингу. Відомий своїм вмінням комбінувати техніку експериментальної кухні та традиційні рецепти. Аік постійно вдосконалюється шляхом численних стажувань та практик у зірок світової кулінарії. Проходив стажування та навчання виключно у закладах із Мішленівськими відзнаками.


Сергій Федоренко, Україна


людина, у якої є чому повчитись. Лише вдумайтесь у цей список: шеф-кухар загородно-готельного комплексу «Бабушкин сад», бренд-шеф мережі «After shopping café Barbaris», су-шеф в «President Hotel», бренд-шеф мережі BBQ ресторанов RoadHouse, куратор харчування на АЗС SKY, засновник культури BBQ в Україні… Коли він усе це встигає? Станьте учасником форуму та запитайте у нього про це особисто!


Вадим Костенко, Україна


Віце-президент Першої Української Асоціації Шеф Кухарів, ідейний партнер Кулінарної Академії Al.Cuisine та бренду «Бард», куратор проекту "13 Шефів Харків. В ресторанному бізнесі Вадим уже близько 18 років, в його послужному списку 5 років на посаді executive chef та F & B менеджер в «Прем'єр готель Харків Палас 5 *».

Мотивуючий та творчий шеф, зосереджений на результатах, якості, деталях та гостьовому задоволенні.


Дмитро Руденко, Україна


молодий і талановитий шеф, з досвідом роботи в ресторанах Франції та топових рестораціях Києва. співзасновник Української Асоціації Шеф-кухарів, директор з розвитку та міжнародної діяльності, багаторазовий призер кулінарних кубків України, учасник телевізійного кулінарного поєдинку у шоу «Українська модна кухня», експерт програми «Все буде добре»


Маріс Ясонс (Maris Jansons), Латвія


визнаний одним із кращих поварів Латвії, екс-бренд-шеф ресторану «Бібліотека №1», що знаходиться на другому місці в списку кращих ресторанів країни, один із самих титулованих латвійських поварів, переможець багатьох конкурсів, в тому числі й міжнародних. Маріс – прихильник кухні, що ґрунтується на місцевих інгредієнтах. Життєве кредо «Все геніальне – просто, в тому числі, й на тарілці».


Ян Дірк Зонненберг (Jan Dirk Zonnenberg), Нідерланди


засновник компанії PartyZ, що спеціалізується на професійному кейтерінгу. Одним із основних принципів Яна є не просто приготування їжі, а створення нових спогадів, без обмежень у кулінарній творчості. Його девіз «Нічого не потрібно робити, майже все можливо


Олександр Барон (Aleksander Baron), Польща


польський шеф-кухар, ресторатор,  викладач у відділі харчових досліджень у Варшавському університеті соціальних та гуманітарних наук та в Академії образотворчих мистецтв у Лодзі. Автор кулінарних книг, одна з яких, «Гаряча кухня», отримала нагороду. Олександр родом з Варшави, але 4 роки жив у Шотландії. Хотів стати скульптором, але став відомим поваром. Девіз «Випадок – псевдонім Бога».

Алекс представляв Польщу на численних міжнародних заходах, у тому числі Fête de la Gastronomie (Франція), Лондонський книжковий ярмарок (Великобританія), Фестиваль продовольства та вин та фуд-фестиваль Seongbuk Nurimashil (Південна Корея)

З 2012 року Барон вивчає процес харчового бродіння, який став його відмітною ознакою та поставив його на передовість польської кулінарної сцені. Зараз він прагне повернути традицію приготування їжі з відкритим вогнем, використовуючи всі природні, якісні інгредієнти, а також дотримуючись правила "без відходів". У червні 2017 року був знятий короткий документальний фільм про Олександра Барона, в якому він виступає в ролі шоу «Widelcem po mapie» («Виделкою по мапі»), в якому разом з Даміаном Кордасом вони подорожують по ресторанах та кафе Польщі за рекомендаціями своїх підписників, дізнаються секрети приготування страв від різних-шеф кухарів.


Ерік Дрейбантс (Eriks Dreibants), Латвія


співвласник  та шеф Restaurant 3, власник двох творчих кулінарний майстерень, один із самих популярних поварів в Латвії, котрого можна побачити на різноманітних телевізійних шоу. В той же час, Ерік являється засновником та активним спікером Латвійської асоціації ресторанів.


Рашид Рахманов, Росія


шеф-повар ресторану METIS soul kitchen & bar. Він називає себе поваром-бурлакою та вважає, що професія кухара зобов’язує вести такий спосіб життя та багато подорожувати, щоб вчитися новому. Рашид навчався в кулінарних школах перуанських ресторанів Мадриду, Барселони, Ліми. Він сертифікований шеф перуанської кухні школи A & G в Лімі (33 місце в рейтингу кращих ресторанів світу). Щороку Рашид відвідує цю країну і проходить стажування. Рашида Рахманова вже кілька разів нагороджували різними дипломами. На початку 2018 р ARMAP (Асоціація рестораторів Перу) оголосила його послом перуанської кухні в Росії та нагородили премією «Золота ложка Перу - 2018». Автор кулінарної книги Північ Гріє


Дмитро Егупов, Україна


шеф-повар и співзасновник провідної компанії із надання комплексних послуг професійних шеф-кухарів в м. Дніпро "Modern Chef". Участник міжнародних кулінарних конгресів Identita Golose Milano (Італія) та щорічного Fontegro Ukraine (Україна)


Сергій Байсаревич, Україна


шеф-повар ресторану Sparks и бренд-шеф ресторану Barvy (Київ). За версією журналу «Фокус» увійшов в число 25 кращих шеф-кухарів України. Сергій за освітою ветеринарний фельдшер, але за фахом не пропрацював і дня. А тому, що став кухарем, зобов'язаний батькові. Тепер за його спиною фітнес-центр "Софійський" і Sanahunt Lounge, звідки він і пішов відкривати Serebro. У своїй роботі Байсаревіч в першу чергу стежить за тим, щоб все було чітко і якісно. При цьому зазначає: чим більше роботи, тим більше задоволення він отримує.

Олексій Повторейко, Україна


шеф-повар Шотландского home-restaurant «Whisky Corner», преподавателя кулинарной Академии Ассоциации шеф-поваров Украины (Київ). Він впевнений, що для самих свіжих та якісних продуктів буде достатньо лише трохи приправи, щоб підкреслити природній смак. Основними своїми якостями вважає дисципліну, відповідальність та порядок. Мріяв стати поваром іще з 7 класу, та своїм прикладом доказав, що іноді дитячі мрії здатні збуватися.


Євгеній Сушко, Україна


шеф-кухар «Citadel Inn» Hotel & Resort. На Західній Україні відкрив 3 ресторани, побував у багатьох країнах, де навчався кулінарії: Австрія, Чехія, Іспанія, Бельгія, Польща та інші. Постійно проходить стажування та практики в провідних рестораціях Європи та Світу. Останнім із таких була мандрівка до США, де проходили майстер-класи з приготування мяса.

Євгеній співзасновник у SHOco, президент у WEST CHEF GROUP (“Західна Шеф Група”), шеф-кухар у Citadel Inn Hotel &Resort, автор створення «Хартії української кухні», проекту «13 Шефів», сайту recept.ua.


Ярослав Гуменюк, Україна


шеф-кухар ресторану «Мускат», стаж роботи 9 років. Член Громадської організації «Західна Шеф Група», основні напрямки кухні: слов'янська і староукраїнська. Хобі: виготовлення авторських солей і ферментація, виготовлення дерев'яного посуду.


Організатори готові прийняти понад 300 учасників, які зможуть поспілкуватися з колегами, перейняти їх досвід та поєднати цікаво проведений час із незабутніми враженнями. Вони обіцяють створити справжнє свято професіоналізму, знань і творчого натхнення для шеф-кухарів і управлінців ресторанами.

Це захід спрямований отримати знання шляхом акумулювання іноземного досвіду та впровадження у власну гастрономію.

Це захід, де показують майбутнє їжі: кулінарні тренди, інноваційні способи приготування і подачу страв, які розбурхують уяву.

Встигніть придбати квитки уже сьогодні. Всього за 2 700 грн. ви отримаєте:

* вхід на форум на два дні

* вільний доступ на всі локації

* синхронний переклад під час виступу іноземного спікера

* спілкування з відомими рестораторами та шефами світу

* обід та кава-бейки

При купівлі 10 та більше квитків діє знижка - 2000 грн за квиток.

Де: Malevich Concert Arena, Львів

Коли: 18-19 жовтня 2018 року, старт о 10-00.

Зустрінемось там!

Теги: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Комментарии

Написать комментарий