10 ОЗНАК ПОГАНОГО РЕСТОРАНУ

Пустий заклад

Ресторан творять гості. У безлюдному місці їсти небезпечно. Якщо немає відвідувачів, ресторану доводиться триматися на заморожених продуктах. Також зростає ймовірність, що в порожньому закладі вам спробують продати несвіжі страви.  Також порожнеча може вказувати на неадекватно високі ціни.

Запах

Якщо, перебуваючи в  ресторані, ви можете з легкістю вгадати, що готують на кухні, це свідчить про несправність або відсутність витяжки. Час в такому закладі - і ви ризикуєте пропахнути сосискою в тісті. Ще один поширений запах - брудної ганчірки. Це означає, що столи і посуд, а іноді і підлогу, протирають одним ганчір'ям. Також неприпустимі аромати штучних аерозолів, так як вони можуть викликати алергію у багатьох гостей.

Товсте меню

За правилами, кожне блюдо повинне готуватися з моменту його замовлення гостем. Коли супів і салатів в меню - як на весіллі Маланки, це свідчить про безлад у холодильниках і купі навареними заздалегідь страв. Нашим ресторанам варто відмовлятися від традиції напхати гостя першим, другим і компотом.

Захаращений стіл

До початку трапези на столі доречні тільки стакан для води, ніж і вилка. Серветки, викручені на кшталт рушники в турецькому готелі, раджу не чіпати. Уявіть, як ретельно офіціант витер об них руки, поки майстрував лебедя або крутив трубочку. Також погана ознака - макулатура на столі і синтетичне настільний білизна.

Дим над стравами

Ідеальна температура подачі страви - 36-40 градусів. Такі мішленівські вимоги. Якщо їжа буде більш гарячої, продукти втратять якість і смак. Зверніть увагу: якщо вам принесли запалену їжу, це означає, що її розігріли в мікрохвильовці. Мікрохвильова піч допустима тільки в кондитерському цеху для розпалювання шоколаду.

Настирливий офіціант

Гарні манери у персоналу - результат тренінгів. У правильному закладі офіціант, замість власної біографії, розповість гостю про особливості сьогоднішнього меню.

Продукти невідомого походження

Персонал - від шеф-кухаря до офіціанта - повинен в подробицях знати, чим сьогодні годують гостя. В ідеалі походженням продуктів повинні ще й пишатися. Запитайте офіціанта, звідки родом корівка в вашому філе-міньйоні. Якщо вам не дадуть чіткої відповіді, показово відмовтеся від такого м'яса.

Телевізори на стінах

Якщо ви багато подорожуєте, то, напевно, помітили, що в деяких ресторанах в Європі, особливо в Швейцарії, вимикають навіть музику. Ніщо не повинно відволікати гостя від вечері. Обліплені телевізорами стіни вказують на те, що установі байдужа ваша зосередженість на стравах.

Брудний туалет

За правилами Мішлена, смітник в туалеті не повинен видавати дій попереднього відвідувача. Прибирати необхідно після кожного гостя. Якщо в смітнику ви бачите сніжки брудних серветок, тут точно засалена кухня.

Ресторан приймає банкети

Зателефонуйте в ресторан і забронюйте столик на 11 осіб і більше. Замовте живу музику. Якщо ваше бажання погодяться виконати, обходьте такий ресторан десятою дорогою. Правильне місце піклується про всі гостей, і розуміє, що натовп з живою музикою буде дратувати піснями інших відвідувачів, що прийшли насолодитися їжею.

Комментарии

Написать комментарий