Акции
Каталог оборудования

Федула та Совенко показати як правильно готувати та економити

  • 05 апреля 2017 в 15:49:19
  • Просмотров: 1926
  • 0
 

Шеф-кухарі Вячеслав Совенко та Сергій Федула провели майстер-клас, на якому показали цікаві рецепти приготування великодніх пасок та страв з оригінальних місцевих продуктів.

Організатори майстер-класу – Західна шеф група – провели подію на високому рівні. Завдяки технічній підтримці компанії «Кухарт» запрошені кухарі з легкістю змогли приготувати усі страви. Кухарі працювали на обладнанні від інтернет-магазину «Кухарт»: Пароконвектомат Apach AP7D NP, Вакуумный упаковщик Apach AVM308, Спиральный тестомес Apach ASM22R 2S 3Ф, Миксер планетарный Apach APL 10B 1Ф та Куттер APACH ACT4.

На майстер-класі були присутні гості та представники різних закладів з багатьох міст України. Найбільше було львів’ян, вони представляли такі заклади, як «Рафаель», «Vivo», «Таурус», «Королівська пивоварня», «Горіховий дім», «Лемберг», «Граф», «Nota Bene», «Панорама», «Челентано», «Вечірній Львів», «Старий Рояль».  Також були гості з інших міст: Східниця – ресторан «Діана», Ковель - «Централь» та «Оранж», Івано-Франківськ - «Три Мушкетери», Рівне - «Баржа», Тернопіль - «Файне місто Тернопіль», Кам’янець-подільський - «Ля Мажор», Луцьк - «Рест-Парк», «Опера», Буковель -  «Ведмежа Вежа». Усі гості лишали лише хороші відгуки та були задоволені майстер-класом, відзначали смачні паски від Вячеслава Совенка та оригінальні страви, які готував Сергій Федула. 

Коментарі гостей можна переглянути на сторінці компанії "Кухарт" Фейсбуці.

 
 

Powered by module Blog | Reviews | Gallery | FAQ ver.: 5.18.0 (Professional)_feofan.net (opencartadmin.com)