Акции
Каталог оборудования

Магазини під ключ разом з "Кухарт" та "Укрторгкомплект"

  • 29 ноября 2016 в 10:49:27
  • Просмотров: 2289
  • 0
 

Компанія "Кухарт" - постачальник високоякісного технологічного і торгівельного обладнання для закладів громадського харчування, магазинів та супермаркетів, спільно зі своїми партнерами – компанією "Укрторгкомплект",  пропонує повний комплекс послуг з відкриття та розвитку підприємств роздрібної та оптової торгівлі. Ми ведемо проекти від початкових досліджень та розробки бренду - до запуску проекту та його виходу на якісні фінансові показники. 

Робота з новими проектами чітко розділена на чотири етапи, а отже нічого не залишиться поза увагою. 

Початковий етап – проведення маркетингових досліджень і складання прогнозів реалізації, аудит діючих об’єктів. Буде розроблено індивідуальний бренд, а також надано рекомендації щодо дотримання єдиного концепту у своїй майбутній діяльності. Перед тим, як проект перейде на стадію розробки, Ви будете знати все необхідне: скільки необхідно вкласти, коли буде досягнути точку беззбитковості  та термін окупності майбутнього проекту.

Наступний робочий етап – етап планування та проектування. Йдеться про те, як виглядатиме Ваш об’єкт, як він працюватиме та який дохід буде приносити. Тобто, саме на цьому етапі відбуватиметься розробка головної концепції та бренду магазину, буде визначено календарний графік робіт з його реалізації, продумано дизайн інтер’єру та екстер’єру, сплановано структурно-штатну схему об’єкта та його комерційну діяльність.

Врешті, після завершення робіт з проектування – переходимо до реалізації планування. Будівельні та оздоблювальні роботи проходитимуть під контролем спеціалістів команди” Укртогркомплект” та будуть супроводжуватись їх рекомендаціями. У свою чергу, “Кухарт” візьме на себе постачання всього необхідного технічного устаткування для повноцінного функціонування майбутнього об’єкту. Після завершення технічних робіт та організації операційної, комерційної та маркетингової діяльності, Ви стаєте щасливим власником успішного, сучасного торгового об’єкту, який має чітко продуману стратегію, цілісну концепцію та унікальний бренд.

Проте, на цьому робота не закінчується. На початкових етапах після запуску об’єкту, ми супроводжуємо проект та проводимо стабілізаційну роботу, аби разом з Вами налагодити операційну діяльність об'єкта з метою виходу на якісні фінансові показники. Тобто, ми допоможемо провести аудит бізнес-процесів, контроль BSC показників, аналіз фінансових показників та бюджетування, а також проведемо тренінги з навчання персоналу та надамо консультації стосовно формування короткострокових стратегій.

В результаті, з нашою допомогою, Ви отримаєте об'єкт особливої соціальної значущості, що витримає випробування часом і забезпечить довгострокову рентабельність для інвесторів. Ми забезпечуємо наших замовників не тільки різноплановим технологічним обладнанням для харчової галузі, але й пропонуємо професійну розробку комплексних рішень зі створення цехів та виробничих ліній. Наша всебічна підтримка допоможе оптимізувати вже існуюче виробництво, а багаторічний досвід у успішній реалізації проектів -  провести повне технологічне переозброєння з максимальною користю для Вашого бізнесу.

 
 

Powered by module Blog | Reviews | Gallery | FAQ ver.: 5.18.0 (Professional)_feofan.net (opencartadmin.com)