Оренда vs покупка

Оренда vs покупка

Дата: 03.05.2019 Просмотров: 249 Комментарии : 0

Кожного разу коли робиш покупку зважуєш, що саме тобі потрібно, чи підходить ціна, дизайн. Однак, питання покупки виявляється досить болючим, якщо річ потрібна на певний проміжок часу.


Компанія “КухАрт” вирішила допомогти своїм друзям та впровадити оренду обладнання. Звичайно ми не можемо запропонувати вам весь асортимент. Тому почнемо з наявної б/в техніки.

Умови оренди:
1. Фото обладнання при видачі в оренду
2. Завдаток у розмірі вартості обладнання + ціна оренди за весь запланований термін.
3. Завдаток повертається при здачі обладнання за умови відповідності фото з пункту 1.
4. При продовжені терміну оренди (бувають різні ситуації) просимо попередити за телефоном 

+38 (095) 55-25-725, +38 (068) 55-25-725 або написати на Viber. Розрахунок за додаткові дні проводиться у момент прийняття обладнання.
Ціна оренди за день вказана в описі кожного товару з позначкою “Оренда”.
Якщо обладнання припало вам до душі і ви не хочете його повертати - зателефонуйте і ми переведемо його у розділ продані.
Звичайно, купуючи щось ми доплачуємо за впевненість та знімаємо з себе відповідальність за дбайливе ставлення. Однак, пам'ятайте, що будь-яке обладнання потребує уваги та своєчасного обслуговування. Сервісний центр “КухАрт” може розробити графік профілактичних заходів для обслуговування обладнання купленого в нас. Краще попередити ніж отримати непередбачений простій.

Вигоди оренди:

- менше капіталовкладень - при оренді капіталовкладення значно зменшуються, адже по суті ви платите лише за дні користування обладнанням, тобто саме в момент корисного використання;
- відсутні витрати на обслуговування обладнання. Звичайно ми вимагаємо здати обладнання чистим та справним та навіть за таких умов, ви не витрачаєте час та гроші на майстрів та заміну запчастин;
- немає витрат на зберігання: купили ви гриль на виїзний захід, а на стаціонарній кухні немає куди його поставити. І буде він припадати пилом де-небудь в коморі;
- є можливість випробувати, а потім звернутись до нас та купити. Можливо те з чим вже працювали або щось подібне - ми, з радістю, підберемо для Вас якісне обладнання за вашими уподобаннями.

Теги:

Комментарии

Написать комментарий